C1825C155Z5UACTU
KEMETKEMET
C1825C155Z5UACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1825C155Z5UACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1.5UF 50V Z5U 1825
Ngā Rauemi: C1825C155Z5UACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1825C155Z5UACTU
Tau Wae C1825C155Z5UACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1.5UF 50V Z5U 1825 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 91577 pcs Pepa Raraunga C1825C155Z5UACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui -20%, +80%
Te matotoru (Max) 0.051" (1.30mm) Te Tae Tema Z5U
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1825 (4564 Metric) Ētahi Ingoa C1825C155Z5UAC
C1825C155Z5UAC7800
Tae Mahi 10°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 44 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor Z5U 1825 (4564 Metric) Te kaha 1.5µF