C1206C102KMREC
KEMETKEMET
C1206C102KMREC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C102KMREC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 1NF 63V X7R 10%
Ngā Rauemi: C1206C102KMREC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C102KMREC
Tau Wae C1206C102KMREC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 1NF 63V X7R 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 238697 pcs Pepa Raraunga C1206C102KMREC.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 1000pF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C102KMREC7210
C1206C102KMREC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1NF 63V X7R 10%
I roto i te taonga: 1847734 pcs
Tikiake: C1206C102KMREC7210.pdf
RFQ
C1206C102KMGECAUTO
C1206C102KMGECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1NF 63V C0G 10%
I roto i te taonga: 1397924 pcs
Tikiake: C1206C102KMGECAUTO.pdf
RFQ
C1206C102KMRECAUTO7210
C1206C102KMRECAUTO7210
Tikiake: C1206C102KMRECAUTO7210.pdf
C1206C102KMGEC7210
C1206C102KMGEC7210
Tikiake: C1206C102KMGEC7210.pdf
C1206C102KMRECAUTO
C1206C102KMRECAUTO