C1206C102M1GEC
KEMETKEMET
C1206C102M1GEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C102M1GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 1NF 100V C0G 20%
Ngā Rauemi: C1206C102M1GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C102M1GEC
Tau Wae C1206C102M1GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 1NF 100V C0G 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 237592 pcs Pepa Raraunga C1206C102M1GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±20% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 1000pF Nga tono ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C102M1GEC7210
C1206C102M1GEC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1NF 100V C0G 20%
I roto i te taonga: 1557625 pcs
Tikiake: C1206C102M1GEC7210.pdf
RFQ
C1206C102M1GEC7800
C1206C102M1GEC7800
Kaihanga: KEMET