C1206C102KMGEC
KEMETKEMET
C1206C102KMGEC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1206C102KMGEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1206 1NF 63V C0G 10%
Ngā Rauemi: C1206C102KMGEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1206C102KMGEC
Tau Wae C1206C102KMGEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1206 1NF 63V C0G 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 245035 pcs Pepa Raraunga C1206C102KMGEC.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±10% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 1000pF Nga tono ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C1206C102KGRACTU
C1206C102KGRACTU
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1000PF 2KV X7R 1206
I roto i te taonga: 1352544 pcs
Tikiake: C1206C102KGRACTU.pdf
RFQ
C1206C102KMREC
C1206C102KMREC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1NF 63V X7R 10%
I roto i te taonga: 238697 pcs
Tikiake: C1206C102KMREC.pdf
RFQ
C1206C102KMGECAUTO
C1206C102KMGECAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 1206 1NF 63V C0G 10%
Tikiake: C1206C102KMGECAUTO.pdf
C1206C102KMGEC7210
C1206C102KMGEC7210
Tikiake: C1206C102KMGEC7210.pdf
C1206C102KDRACTU
C1206C102KDRACTU
Whakaahuatanga: CAP CER 1000PF 1KV X7R 1206
Tikiake: C1206C102KDRACTU.pdf
C1206C102KMGEC7800
C1206C102KMGEC7800