R-30Y-0050
Jonard ToolsJonard Tools
R-30Y-0050 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R-30Y-0050
Kaihanga / Waitohu: Jonard Tools
Whakaahuatanga hua WIRE WW 30AWG PVDF YELLOW 50'
Ngā Rauemi: 1.R-30Y-0050.pdf2.R-30Y-0050.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R-30Y-0050
Tau Wae R-30Y-0050 Kaihanga Jonard Tools
He Rahinga Kei te wātea 10673 pcs Pepa Raraunga 1.R-30Y-0050.pdf2.R-30Y-0050.pdf
Waea Wire 30 AWG Raupapa WD-30
Ratonga UL Style 1423, VW-1 Packaging Roll
Ētahi Ingoa K230
R-30 Y-0050
R30Y0050
Tae Mahi -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Te roa 50' (15.24m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Tae Yellow Tae (Whakangungu) Te Poaka -
Tae (Whakanui) Nga mea Polyvinylidene Fluoride (PVDF) Tae (Whakanoho) Taimana 0.019" (0.50mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Wire Wrap 30 AWG Yellow Polyvinylidene Fluoride (PVDF) 50' (15.24m)
Whakaaho Pae Silver Rauemi Whakahaere Copper, Bare
Taimana Whakahaere 0.010" (0.25mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
30-R-50-010
30-R-50-010
Kaihanga: Jonard Tools
Whakaahuatanga: WIRE WW 30AWG PVDF RED 3" 50PC
I roto i te taonga: 10977 pcs
Tikiake: 30-R-50-010.pdf
RFQ
Kaihanga: Jonard Tools
Whakaahuatanga: WIRE WW 30AWG PVDF RED 4" 50PC