R-30B-0050
Jonard ToolsJonard Tools
R-30B-0050 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R-30B-0050
Kaihanga / Waitohu: Jonard Tools
Whakaahuatanga hua WIRE WW 30AWG PVDF BLUE 50'
Ngā Rauemi: 1.R-30B-0050.pdf2.R-30B-0050.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R-30B-0050
Tau Wae R-30B-0050 Kaihanga Jonard Tools
He Rahinga Kei te wātea 8785 pcs Pepa Raraunga 1.R-30B-0050.pdf2.R-30B-0050.pdf
Waea Wire 30 AWG Raupapa WD-30
Ratonga UL Style 1423, VW-1 Packaging Roll
Ētahi Ingoa K229
R30B0050
Tae Mahi -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Te roa 50' (15.24m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Tae Blue Tae (Whakangungu) Te Poaka -
Tae (Whakanui) Nga mea Polyvinylidene Fluoride (PVDF) Tae (Whakanoho) Taimana 0.019" (0.50mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Wire Wrap 30 AWG Blue Polyvinylidene Fluoride (PVDF) 50' (15.24m)
Whakaaho Pae Silver Rauemi Whakahaere Copper, Bare
Taimana Whakahaere 0.010" (0.25mm)