R-30W-0050
Jonard ToolsJonard Tools
R-30W-0050 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R-30W-0050
Kaihanga / Waitohu: Jonard Tools
Whakaahuatanga hua WIRE WW 30AWG PVDF WHITE 50'
Ngā Rauemi: 1.R-30W-0050.pdf2.R-30W-0050.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R-30W-0050
Tau Wae R-30W-0050 Kaihanga Jonard Tools
He Rahinga Kei te wātea 10557 pcs Pepa Raraunga 1.R-30W-0050.pdf2.R-30W-0050.pdf
Waea Wire 30 AWG Raupapa WD-30
Ratonga UL Style 1423, VW-1 Packaging Roll
Ētahi Ingoa K231
R-30 W-0050
R30W0050
Tae Mahi -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Te roa 50' (15.24m) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tae Tae White Tae (Whakangungu) Te Poaka -
Tae (Whakanui) Nga mea Polyvinylidene Fluoride (PVDF) Tae (Whakanoho) Taimana 0.019" (0.50mm)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Wire Wrap 30 AWG White Polyvinylidene Fluoride (PVDF) 50' (15.24m)
Whakaaho Pae Silver Rauemi Whakahaere Copper, Bare
Taimana Whakahaere 0.010" (0.25mm)