250R05L0R4AV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
250R05L0R4AV4T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 250R05L0R4AV4T
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.4PF 25V C0G/NP0 0201
Ngā Rauemi: 250R05L0R4AV4T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 250R05L0R4AV4T
Tau Wae 250R05L0R4AV4T Kaihanga Johanson Technology
Whakaahuatanga CAP CER 0.4PF 25V C0G/NP0 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4111530 pcs Pepa Raraunga 250R05L0R4AV4T.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±0.05pF
Te matotoru (Max) 0.013" (0.33mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa L
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa 250R05L0R4AV4T-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Q, Low Loss Whakaahuatanga Taipitopito 0.4pF ±0.05pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
Te kaha 0.4pF Nga tono RF, Microwave, High Frequency