250R05L0R2AV4T
Johanson Technology Inc.Johanson Technology Inc.
250R05L0R2AV4T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 250R05L0R2AV4T
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.2PF 25V C0G/NP0 0201
Ngā Rauemi: 250R05L0R2AV4T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 250R05L0R2AV4T
Tau Wae 250R05L0R2AV4T Kaihanga Johanson Technology Inc.
Whakaahuatanga CAP CER 0.2PF 25V C0G/NP0 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5319087 pcs Pepa Raraunga 250R05L0R2AV4T.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui 0.2pF
Te matotoru (Max) C0G, NP0 Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa L
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa RF, Microwave, High Frequency
Ratonga - Ko te poari 0201 (0603 Metric)
Ētahi Ingoa 250R05L0R2AV4T-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga 250R05L0R2AV4T
Te Kāhua Ara 0.013" (0.33mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Q, Low Loss Raatau Kore -
Whakaahua nui 0.2pF ±0.05pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.05pF
Whakaahuatanga CAP CER 0.2PF 25V C0G/NP0 0201