250R05L0R3AV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
250R05L0R3AV4T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 250R05L0R3AV4T
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.3PF 25V C0G/NP0 0201
Ngā Rauemi: 250R05L0R3AV4T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 250R05L0R3AV4T
Tau Wae 250R05L0R3AV4T Kaihanga Johanson Technology
Whakaahuatanga CAP CER 0.3PF 25V C0G/NP0 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2969434 pcs Pepa Raraunga 250R05L0R3AV4T.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±0.05pF
Te matotoru (Max) 0.013" (0.33mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa L
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa 712-1174-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Q, Low Loss Whakaahuatanga Taipitopito 0.3pF ±0.05pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
Te kaha 0.3pF Nga tono RF, Microwave, High Frequency