2450PD14A0100T
Johanson TechnologyJohanson Technology
Johanson Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2450PD14A0100T
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua POWER DIVIDER LOW PROF 2.45GHZ
Ngā Rauemi: 2450PD14A0100T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2450PD14A0100T
Tau Wae 2450PD14A0100T Kaihanga Johanson Technology
Whakaahuatanga POWER DIVIDER LOW PROF 2.45GHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5006 pcs Pepa Raraunga 2450PD14A0100T.pdf
Ngā whakaaturanga Isolation (Min) 25dB Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga 3.4dB
Rautanga 2.4GHz ~ 2.5GHz Whakaahuatanga Taipitopito RF Power Divider 2.4GHz ~ 2.5GHz Isolation (Min) 25dB 0603 (1608 Metric)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2450LP15A050E
2450LP15A050E
Kaihanga: Johanson Technology
Whakaahuatanga: FILTER LOWPASS 2.4GHZ WIFI
I roto i te taonga: 289020 pcs
Tikiake: 2450LP15A050E.pdf
RFQ
2450PC14A0017T
2450PC14A0017T
Kaihanga: Johanson Technology
Whakaahuatanga: BALUN DUAL 0603 8 PC PAD
I roto i te taonga: 213870 pcs
Tikiake: 2450PC14A0017T.pdf
RFQ
2450R00980175
2450R00980175
Kaihanga: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Whakaahuatanga: THERMOSTAT 71.1C NC QC
Tikiake: 2450R00980175.pdf
2450LP14A100T
2450LP14A100T