2450LP14A100T
Johanson TechnologyJohanson Technology
2450LP14A100T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2450LP14A100T
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua FILTER LOWPASS 2.4GHZ WIFI
Ngā Rauemi: 2450LP14A100T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2450LP14A100T
Tau Wae 2450LP14A100T Kaihanga Johanson Technology
Whakaahuatanga FILTER LOWPASS 2.4GHZ WIFI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 232939 pcs Pepa Raraunga 2450LP14A100T.pdf
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa -
Tuhinga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad Ētahi Ingoa 712-1129-1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Hainatanga Whakataunga 0.5dB Teitei (Max) 0.028" (0.70mm)
Rautanga 2.45GHz Center Pepa Tae Low Pass
Tuhinga o mua 100MHz