2450LP15A050E
Johanson TechnologyJohanson Technology
2450LP15A050E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2450LP15A050E
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua FILTER LOWPASS 2.4GHZ WIFI
Ngā Rauemi: 2450LP15A050E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2450LP15A050E
Tau Wae 2450LP15A050E Kaihanga Johanson Technology
Whakaahuatanga FILTER LOWPASS 2.4GHZ WIFI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 289020 pcs Pepa Raraunga 2450LP15A050E.pdf
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa -
Tuhinga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric), 8 PC Pad Ētahi Ingoa 2450LP15A050
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Hainatanga Whakataunga 0.5dB Teitei (Max) 0.037" (0.95mm)
Rautanga 2.45GHz Center Pepa Tae Low Pass
Tuhinga o mua 100MHz