1575AT54A0010E
Johanson TechnologyJohanson Technology
1575AT54A0010E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1575AT54A0010E
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua RF ANT 1.575GHZ/1.602GHZ CHIP
Ngā Rauemi: 1575AT54A0010E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1575AT54A0010E
Tau Wae 1575AT54A0010E Kaihanga Johanson Technology
He Rahinga Kei te wātea 68305 pcs Pepa Raraunga 1575AT54A0010E.pdf
VSWR - Whakamutunga Solder
Raupapa - Hoki Hoki -9.5dB
Mana - Max 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Ētahi Ingoa 712-1571-2 Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) 0.126" (3.20mm)
Hua 1.3dBi Mahinga Rawe 1.575GHz ~ 1.605GHz
Rangahau Rōpū UHF (1 GHz ~ 2 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 1.575GHz, 1.602GHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1.575GHz, 1.602GHz GLONASS, GPS Chip RF Antenna 1.575GHz ~ 1.605GHz 1.3dBi Solder Surface Mount