1575AT47A0040
Johanson TechnologyJohanson Technology
1575AT47A0040 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1575AT47A0040
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua RF ANT 1.575GHZ CHIP SOLDER SMD
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1575AT47A0040
Tau Wae 1575AT47A0040 Kaihanga Johanson Technology
Whakaahuatanga RF ANT 1.575GHZ CHIP SOLDER SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4458 pcs Pepa Raraunga
VSWR - Whakamutunga Solder
Raupapa - Hoki Hoki -9.5dB
Mana - Max 3W Packaging Bulk
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) 0.030" (0.77mm)
Hua -1dBi Mahinga Rawe 1.555GHz ~ 1.595GHz
Rangahau Rōpū UHF (1 GHz ~ 2 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 1.575GHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1.575GHz Chip RF Antenna 1.555GHz ~ 1.595GHz -1dBi Solder Surface Mount