1575AT44A0010E
Johanson TechnologyJohanson Technology
1575AT44A0010E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1575AT44A0010E
Kaihanga / Waitohu: Johanson Technology
Whakaahuatanga hua RF ANT 1.575GHZ CHIP SOLDER SMD
Ngā Rauemi: 1575AT44A0010E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1575AT44A0010E
Tau Wae 1575AT44A0010E Kaihanga Johanson Technology
Whakaahuatanga RF ANT 1.575GHZ CHIP SOLDER SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5966 pcs Pepa Raraunga 1575AT44A0010E.pdf
VSWR - Whakamutunga Solder
Raupapa - Hoki Hoki -9.5dB
Mana - Max 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) 0.059" (1.50mm)
Hua 0.5dBi Mahinga Rawe 1.57GHz ~ 1.58GHz
Rangahau Rōpū UHF (1 GHz ~ 2 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 1.575GHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1.575GHz GPS Chip RF Antenna 1.57GHz ~ 1.58GHz 0.5dBi Solder Surface Mount
Nga tono GPS Momo Antenna Chip
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1575AT54A0010E
1575AT54A0010E
Kaihanga: Johanson Technology
Whakaahuatanga: RF ANT 1.575GHZ/1.602GHZ CHIP
I roto i te taonga: 68305 pcs
Tikiake: 1575AT54A0010E.pdf
RFQ
15762A2L1
15762A2L1
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURP
I roto i te taonga: 3850 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CABLE 8POS
Tikiake: 1575974.pdf
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CABLE 8POS
Tikiake: 1575987.pdf
Whakaahuatanga: CABLE 8POS
Whakaahuatanga: CABLE 8POS