J21DPM-20V-KX
JSTJST
JST
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: J21DPM-20V-KX
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONN TAB HOUSING 20POS X-KEY
Ngā Rauemi: J21DPM-20V-KX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
72 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o J21DPM-20V-KX
Tau Wae J21DPM-20V-KX Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN TAB HOUSING 20POS X-KEY Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84392 pcs Pepa Raraunga J21DPM-20V-KX.pdf
Raupapa JFA Mokowā Haupae -
Pana 0.098" (2.50mm) Packaging Bulk
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 20
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Polarizing Key
Pato Tere - Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.098" (2.50mm)