J21DF-20V-KX-L
Hua Hua
Tau Wae: J21DF-20V-KX-L
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua WIRE TO WIRE CONN 2.5MM
Ngā Rauemi: J21DF-20V-KX-L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o J21DF-20V-KX-L
Tau Wae J21DF-20V-KX-L Kaihanga JST
Whakaahuatanga WIRE TO WIRE CONN 2.5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 124306 pcs Pepa Raraunga J21DF-20V-KX-L.pdf
Raupapa JFA Mokowā Haupae 0.157" (4.00mm)
Pana 0.098" (2.50mm) Packaging Bulk
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 20
Pato Tere Latch Holder Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.098" (2.50mm)