J21DF-12V-KY
JSTJST
JST
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: J21DF-12V-KY
Kaihanga / Waitohu: JST
Whakaahuatanga hua CONN RECEPT HOUSING 12POS Y-KEY
Ngā Rauemi: J21DF-12V-KY.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o J21DF-12V-KY
Tau Wae J21DF-12V-KY Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN RECEPT HOUSING 12POS Y-KEY Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 173369 pcs Pepa Raraunga J21DF-12V-KY.pdf
Raupapa JFA Mokowā Haupae 0.157" (4.00mm)
Pana 0.098" (2.50mm) Packaging Bulk
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 12
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Polarizing Key
Pato Tere - Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.098" (2.50mm)