FI-JT40S-HF10-R3000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FI-JT40S-HF10-R3000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FI-JT40S-HF10-R3000
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 40POS BRD-CABLE COAX
Ngā Rauemi: 1.FI-JT40S-HF10-R3000.pdf2.FI-JT40S-HF10-R3000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FI-JT40S-HF10-R3000
Tau Wae FI-JT40S-HF10-R3000 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN RCPT 40POS BRD-CABLE COAX Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5395 pcs Pepa Raraunga 1.FI-JT40S-HF10-R3000.pdf2.FI-JT40S-HF10-R3000.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Raupapa FI-JT
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.016" (0.40mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 670-2459-2
FIJT40SHF10R3000
Tae Mahi - Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 40
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Nga Tae Whakamuri -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rauemi Whakanoho Plastic
Teitei Whakanoho 0.039" (1.00mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Solder Retention
Pato Tere Friction Lock Whakaahuatanga Taipitopito 40 Position Receptacle Connector 0.016" (0.40mm) Surface Mount, Right Angle Gold