FI-JP50S-VF10-R3000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FI-JP50S-VF10-R3000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FI-JP50S-VF10-R3000
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua 0.25MM 50POS FINE COAX RECEPT
Ngā Rauemi: FI-JP50S-VF10-R3000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FI-JP50S-VF10-R3000
Tau Wae FI-JP50S-VF10-R3000 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga 0.25MM 50POS FINE COAX RECEPT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64270 pcs Pepa Raraunga FI-JP50S-VF10-R3000.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Raupapa FI-JP
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.010" (0.25mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 670-2502-2
FI-JP50S-VF10-R300
FIJP50SVF10R300
Tae Mahi - Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 1.08mm
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rauemi Whakanoho Plastic
Teitei Whakanoho 0.042" (1.06mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Pick and Place, Solder Retention
Pato Tere Friction Lock Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position Receptacle Connector 0.010" (0.25mm) Surface Mount Gold