FI-JP40S-VF10-R3000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FI-JP40S-VF10-R3000
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua 0.25MM 40POS FINE COAX RECEPT
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FI-JP40S-VF10-R3000
Tau Wae FI-JP40S-VF10-R3000 Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga 0.25MM 40POS FINE COAX RECEPT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71503 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Raupapa FI-JP
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.010" (0.25mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Tae Mahi -
Tau o nga Rarangi 1 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 40 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri 1.08mm Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rauemi Whakanoho Plastic
Teitei Whakanoho 0.042" (1.06mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Pick and Place, Solder Retention
Pato Tere Friction Lock Whakaahuatanga Taipitopito 40 Position Receptacle Connector 0.010" (0.25mm) Surface Mount Gold
Whakatauranga onamata - Momo Hoapā Non-Gendered
Hoahoa Whakapā - Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka - Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Pouaka -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FI-JT40S-HF10-R3000
FI-JT40S-HF10-R3000
Kaihanga: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: CONN RCPT 40POS BRD-CABLE COAX
I roto i te taonga: 5395 pcs
Tikiake: FI-JT40S-HF10-R3000.pdf
RFQ
FI-JT40C-CSH1-9000
FI-JT40C-CSH1-9000
Whakaahuatanga: CONN COVER FOR 40POS PLUG
I roto i te taonga: 4628 pcs
Tikiake: FI-JT40C-CSH1-9000.pdf
RFQ
FI-JP40S-VF10-R300
FI-JP40S-VF10-R300
Whakaahuatanga: 0.25MM 40POS FINE COAX RECEPT