DBSP-JB25SF
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DBSP-JB25SF
Kaihanga / Waitohu: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN DSUB RCPT 25POS PNL MNT IDC
Ngā Rauemi: DBSP-JB25SF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
480 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBSP-JB25SF
Tau Wae DBSP-JB25SF Kaihanga JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga CONN DSUB RCPT 25POS PNL MNT IDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14776 pcs Pepa Raraunga DBSP-JB25SF.pdf
Waea Wire 28 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga IDC, Ribbon Cable Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated Raupapa -
Packaging - Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 25
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DBSP-SR
DBSP-SR
Kaihanga: JAE Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: DSUB STRAIN RELIEF
I roto i te taonga: 83043 pcs
Tikiake:
RFQ
DBS700B28-T
DBS700B28-T
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 28V