DBS700B28
CoselCosel
DBS700B28 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DBS700B28
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 28V
Ngā Rauemi: 1.DBS700B28.pdf2.DBS700B28.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 311 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 311 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBS700B28
Tau Wae DBS700B28 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 28V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 311 pcs Pepa Raraunga 1.DBS700B28.pdf2.DBS700B28.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 28V
Momotuhi - Input (Min) 200V Ngaohihi - Whakauru (Max) 400V
Momo Isolated Module Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm) Raupapa DBS
Mana (Watts) 700W Paa / Case 21-DIP Module
Ētahi Ingoa 1776-2062
DBS700B28-ND
Tae Mahi -20°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga - He pai 90.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 25A 200V - 400V Input Nama - Whakaputa (Max) 25A