DBS700B12
CoselCosel
DBS700B12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DBS700B12
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V
Ngā Rauemi: 1.DBS700B12.pdf2.DBS700B12.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 310 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 310 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBS700B12
Tau Wae DBS700B12 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 310 pcs Pepa Raraunga 1.DBS700B12.pdf2.DBS700B12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Input (Min) 200V Ngaohihi - Whakauru (Max) 400V
Momo Isolated Module Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm) Raupapa DBS
Mana (Watts) 696W Paa / Case 21-DIP Module
Ētahi Ingoa 1776-2061
DBS700B12-ND
Tae Mahi -20°C ~ 85°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga - He pai 90%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 58A 200V - 400V Input Nama - Whakaputa (Max) 58A