DBS700B24
CoselCosel
DBS700B24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DBS700B24
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: DBS700B24.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 344 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 344 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DBS700B24
Tau Wae DBS700B24 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 344 pcs Pepa Raraunga DBS700B24.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 200V Ngaohihi - Whakauru (Max) 400V
Momo Isolated Module Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm) Raupapa DBS
Packaging - Paa / Case 21-DIP Module
Ētahi Ingoa 1776-1196 Tae Mahi -40°C ~ 100°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP He pai 90%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 39A 200V - 400V Input Nama - Whakaputa (Max) 39A