477KXM025MLQ
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
477KXM025MLQ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 477KXM025MLQ
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 25V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 477KXM025MLQ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 477KXM025MLQ
Tau Wae 477KXM025MLQ Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 25V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 369108 pcs Pepa Raraunga 477KXM025MLQ.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa KXM Ripple Current @ Low Frequency 715mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.43A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 1572-1749
477KXM025MLQ-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 221 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 493.8 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 493.8 mOhm @ 120Hz 4000 Hrs @ 105°C Te kaha 470µF