477KXM100M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
477KXM100M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 477KXM100M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 100V T/H
Ngā Rauemi: 477KXM100M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 477KXM100M
Tau Wae 477KXM100M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 100V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 107502 pcs Pepa Raraunga 477KXM100M.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa KXM Ripple Current @ Low Frequency 960mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.92A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 132 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 352.7 mOhm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 352.7 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 470µF Nga tono General Purpose