477KXM016MLN
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
477KXM016MLN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 477KXM016MLN
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 16V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 477KXM016MLN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
28800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 477KXM016MLN
Tau Wae 477KXM016MLN Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 16V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 760804 pcs Pepa Raraunga 477KXM016MLN.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa KXM Ripple Current @ Low Frequency 497.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 995mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 233 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 564.4 mOhm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 564.4 mOhm @ 120Hz 4000 Hrs @ 105°C
Te kaha 470µF Nga tono General Purpose