477HSM050M
Hua Hua
Tau Wae: 477HSM050M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 50V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 477HSM050M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 477HSM050M
Tau Wae 477HSM050M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 50V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5417 pcs Pepa Raraunga 477HSM050M.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa HSM Ripple Current @ Low Frequency 570mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 712.5mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 353 mOhm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 353 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
Te kaha 470µF Nga tono General Purpose