477HSM010M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 477HSM010M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 10V THRU HOLE
Ngā Rauemi: 477HSM010M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 477HSM010M
Tau Wae 477HSM010M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 10V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4889 pcs Pepa Raraunga 477HSM010M.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa HSM Ripple Current @ Low Frequency 270mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 337.5mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 705 mOhm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 705 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
Te kaha 470µF Nga tono General Purpose