332PPB202KB
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
332PPB202KB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 332PPB202KB
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3300PF 10% 2KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: 332PPB202KB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 332PPB202KB
Tau Wae 332PPB202KB Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP FILM 3300PF 10% 2KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 106238 pcs Pepa Raraunga 332PPB202KB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 2000V (2kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 700V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm) Raupapa PPB
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 3300pF
Nga tono Commutation; High Pulse, DV/DT; Snubber
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
332MPW400K
332MPW400K
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP FILM 3300PF 10% 400VDC AXIAL
I roto i te taonga: 161849 pcs
Tikiake: 332MPW400K.pdf
RFQ
332MWR630K
332MWR630K
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP FILM 3300PF 10% 630VDC AXIAL
I roto i te taonga: 229286 pcs
Tikiake: 332MWR630K.pdf
RFQ
332PPB202K
332PPB202K
Whakaahuatanga: CAP FILM 3300PF 10% 2KVDC RADIAL