332MPW400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
332MPW400K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 332MPW400K
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3300PF 10% 400VDC AXIAL
Ngā Rauemi: 332MPW400K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 332MPW400K
Tau Wae 332MPW400K Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP FILM 3300PF 10% 400VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 161849 pcs Pepa Raraunga 332MPW400K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 220V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.256" Dia x 0.571" L (6.50mm x 14.50mm) Raupapa MPW
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESR Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF Film Capacitor 220V 400V Polypropylene (PP), Metallized Axial Te kaha 3300pF