332MWR152KB
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
332MWR152KB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 332MWR152KB
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3300PF 1.5KVDC AXIAL
Ngā Rauemi: 332MWR152KB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 332MWR152KB
Tau Wae 332MWR152KB Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP FILM 3300PF 1.5KVDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 185714 pcs Pepa Raraunga 332MWR152KB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1500V (1.5kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.256" Dia x 0.571" L (6.50mm x 14.50mm) Raupapa MWR
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESR Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF Film Capacitor 300V 1500V (1.5kV) Polyester, Metallized Axial Te kaha 3300pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
332MWS402KG
332MWS402KG
Kaihanga: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga: CAP FILM 3300PF 10% 4KVDC AXIAL
I roto i te taonga: 26037 pcs
Tikiake: 332MWS402KG.pdf
RFQ
332A505
332A505
Kaihanga: Bomar (Winchester Electronics)
Whakaahuatanga: CONN ADAPT JACK-JACK BNC 50 OHM
I roto i te taonga: 16425 pcs
Tikiake: 332A505.pdf
RFQ
332A705
332A705
Whakaahuatanga: CONN ADAPT JACK-JACK BNC 75 OHM