158KXM050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
158KXM050M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 158KXM050M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 20% 50V T/H
Ngā Rauemi: 158KXM050M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 158KXM050M
Tau Wae 158KXM050M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 50V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 104380 pcs Pepa Raraunga 158KXM050M.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa KXM Ripple Current @ Low Frequency 1.806A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.01A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 1572-1681
158KXM050M-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 71 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 132.6 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 132.6 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 1500µF