158KXM035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
158KXM035M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 158KXM035M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 20% 35V T/H
Ngā Rauemi: 158KXM035M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 158KXM035M
Tau Wae 158KXM035M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 35V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 183400 pcs Pepa Raraunga 158KXM035M.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa KXM Ripple Current @ Low Frequency 2.04A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.4A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 39 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 132.6 mOhm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 132.6 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1500µF Nga tono General Purpose