158KXM010M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
158KXM010M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 158KXM010M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 20% 10V T/H
Ngā Rauemi: 158KXM010M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 158KXM010M
Tau Wae 158KXM010M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 10V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 223332 pcs Pepa Raraunga 158KXM010M.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa KXM Ripple Current @ Low Frequency 1.29A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.15A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 66 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 210 mOhm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 210 mOhm @ 120Hz 4000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1500µF Nga tono General Purpose