107TLS016M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
107TLS016M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 107TLS016M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 16V AXIAL
Ngā Rauemi: 107TLS016M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 107TLS016M
Tau Wae 107TLS016M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 16V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 195247 pcs Pepa Raraunga 107TLS016M.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia x 0.630" L (8.00mm x 16.00mm)
Raupapa TLS Ripple Current @ Low Frequency 180mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.653 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2.653 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose