107SVL025MFE
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
107SVL025MFE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 107SVL025MFE
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Ngā Rauemi: 107SVL025MFE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 107SVL025MFE
Tau Wae 107SVL025MFE Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 322016 pcs Pepa Raraunga 107SVL025MFE.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa SVL Ripple Current @ Low Frequency 140mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 210mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.417" (10.60mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.65 Ohm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2.65 Ohm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 100µF