107TLS010M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
107TLS010M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 107TLS010M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 10V AXIAL
Ngā Rauemi: 107TLS010M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 107TLS010M
Tau Wae 107TLS010M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 10V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 246227 pcs Pepa Raraunga 107TLS010M.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia x 0.630" L (6.30mm x 16.00mm)
Raupapa TLS Ripple Current @ Low Frequency 145mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3.316 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 3.316 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose