IXTP110N12T2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTP110N12T2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTP110N12T2
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua 120V/110A TRENCHT2 POWER MOSFET
Ngā Rauemi: IXTP110N12T2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTP110N12T2
Tau Wae IXTP110N12T2 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga 120V/110A TRENCHT2 POWER MOSFET Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42647 pcs Pepa Raraunga IXTP110N12T2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa TrenchT2™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 14 mOhm @ 55A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 517W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 6570pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 120nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 120V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 120V 110A (Tc) 517W (Tc) Through Hole TO-220AB I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 110A (Tc)