IXTP12N65X2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTP12N65X2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTP12N65X2
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 650V 12A TO-220
Ngā Rauemi: IXTP12N65X2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTP12N65X2
Tau Wae IXTP12N65X2 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 650V 12A TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39854 pcs Pepa Raraunga IXTP12N65X2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 300 mOhm @ 6A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 180W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1100pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 17nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 650V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 650V 12A (Tc) 180W (Tc) Through Hole TO-220 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 12A (Tc)