IXTP10N60PM
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTP10N60PM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTP10N60PM
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 600V 5A TO-220
Ngā Rauemi: IXTP10N60PM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTP10N60PM
Tau Wae IXTP10N60PM Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 600V 5A TO-220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38376 pcs Pepa Raraunga IXTP10N60PM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 100µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa PolarHV™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 740 mOhm @ 5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 50W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1610pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 32nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 600V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 600V 5A (Tc) 50W (Tc) Through Hole TO-220AB
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 5A (Tc)