IXTH24P20
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH24P20 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTH24P20
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET P-CH 200V 24A TO-247AD
Ngā Rauemi: IXTH24P20.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTH24P20
Tau Wae IXTH24P20 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET P-CH 200V 24A TO-247AD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18939 pcs Pepa Raraunga IXTH24P20.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-247 (IXTH)
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 150 mOhm @ 500mA, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 300W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-247-3 Ētahi Ingoa Q1163049
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 4200pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 150nC @ 10V Momo FET P-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 200V Whakaahuatanga Taipitopito P-Channel 200V 24A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH)
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 24A (Tc)