IXTH22N50P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH22N50P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTH22N50P
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 500V 22A TO-247
Ngā Rauemi: IXTH22N50P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTH22N50P
Tau Wae IXTH22N50P Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 500V 22A TO-247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24922 pcs Pepa Raraunga IXTH22N50P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-247 (IXTH)
Raupapa PolarHV™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 270 mOhm @ 11A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 350W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-247-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 2630pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 50nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 500V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 500V 22A (Tc) 350W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH) I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 22A (Tc)