IXTH24N50
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH24N50 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXTH24N50
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 500V 24A TO-247
Ngā Rauemi: IXTH24N50.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXTH24N50
Tau Wae IXTH24N50 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 500V 24A TO-247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10123 pcs Pepa Raraunga IXTH24N50.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-247 (IXTH)
Raupapa MegaMOS™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 230 mOhm @ 12A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 300W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-247-3 Ētahi Ingoa Q2768977
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 4200pF @ 25V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 190nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 500V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 500V 24A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH)
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 24A (Tc)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IXTH250N075T
IXTH250N075T
Kaihanga: IXYS Corporation
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 75V 250A TO-247
I roto i te taonga: 4028 pcs
Tikiake: IXTH250N075T.pdf
RFQ
IXTH26N60P
IXTH26N60P
Kaihanga: IXYS Corporation
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 600V 26A TO-247
I roto i te taonga: 15051 pcs
Tikiake: IXTH26N60P.pdf
RFQ
IXTH24N50L
IXTH24N50L
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 500V 24A TO-247