IXGC12N60CD1
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXGC12N60CD1
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua IGBT 600V 15A 85W ISOPLUS220
Ngā Rauemi: IXGC12N60CD1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXGC12N60CD1
Tau Wae IXGC12N60CD1 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga IGBT 600V 15A 85W ISOPLUS220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5299 pcs Pepa Raraunga IXGC12N60CD1.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 12A
Tauira Whakamātautau 480V, 12A, 18 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 20ns/60ns
Te Whakawhiti Energy 90µJ (off) Pūrere Pūrere Whakarato ISOPLUS220™
Raupapa HiPerFAST™ Te Whakaora Whakaora (trr) 35ns
Mana - Max 85W Packaging Tube
Paa / Case ISOPLUS220™ Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Standard
Momo IGBT - Puta Taui 32nC
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT 600V 15A 85W Through Hole ISOPLUS220™ I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 48A
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 15A Tau Wae Tuakiri IXG*12N60