IXGC12N60C
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXGC12N60C
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua IGBT 600V 15A 85W ISOPLUS220
Ngā Rauemi: IXGC12N60C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXGC12N60C
Tau Wae IXGC12N60C Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga IGBT 600V 15A 85W ISOPLUS220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4211 pcs Pepa Raraunga IXGC12N60C.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 600V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 12A
Tauira Whakamātautau 480V, 12A, 18 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 20ns/60ns
Te Whakawhiti Energy 90µJ (off) Pūrere Pūrere Whakarato ISOPLUS220™
Raupapa HiPerFAST™ Mana - Max 85W
Packaging Tube Paa / Case ISOPLUS220™
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Momo Input Standard Momo IGBT -
Puta Taui 32nC Whakaahuatanga Taipitopito IGBT 600V 15A 85W Through Hole ISOPLUS220™
I teie nei - Kohikohi Pulsed (Icm) 48A I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 15A