IXGA90N33TC
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGA90N33TC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXGA90N33TC
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua IGBT 330V 90A 200W TO263AA
Ngā Rauemi: IXGA90N33TC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXGA90N33TC
Tau Wae IXGA90N33TC Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga IGBT 330V 90A 200W TO263AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5001 pcs Pepa Raraunga IXGA90N33TC.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 330V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 1.8V @ 15V, 45A
Tauira Whakamātautau - Td (i / atu) @ 25 ° C -
Te Whakawhiti Energy - Pūrere Pūrere Whakarato TO-263 (IXGA)
Raupapa - Mana - Max 200W
Packaging Tube Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Momo Input Standard Momo IGBT -
Puta Taui 69nC Whakaahuatanga Taipitopito IGBT 330V 90A 200W Surface Mount TO-263 (IXGA)
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 90A Tau Wae Tuakiri IXG*90N33