IXFP60N25X3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP60N25X3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IXFP60N25X3
Kaihanga / Waitohu: IXYS Corporation
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 250V 60A TO220AB
Ngā Rauemi: IXFP60N25X3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IXFP60N25X3
Tau Wae IXFP60N25X3 Kaihanga IXYS Corporation
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 250V 60A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29175 pcs Pepa Raraunga IXFP60N25X3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1.5mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB (IXFP)
Raupapa HiPerFET™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 23 mOhm @ 30A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 320W (Tc) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 3610pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 50nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 250V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 250V 60A (Tc) 320W (Tc) Through Hole TO-220AB (IXFP) I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 60A (Tc)